Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: English
hu: angol

en: Style
hu: Stílus

en: Standard
hu: Általános

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Turkish
hu: török

en: Popup settings
hu: Felugró ablak beállítások

en: Azerbaijani
hu: azeri

en: Armenian
hu: örmény

en: Georgian
hu: grúz

en: Kazakh
hu: kazah (kazak)

en: Tatar
hu: Tatár

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: Image field
hu: Képmező

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Format settings:
hu: Formázási beállítások

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Dark
hu: Sötét

en: Counters
hu: Számlálók
