Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: English
ka: ინგლისური

en: Style
ka: სტილი
