Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: English
lt: Anglų

en: Style
lt: Stilius

en: Standard
lt: Standartinis

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Dark
lt: Tamsiai
