Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Up
uk: Вгору

en: Down
uk: Вниз

en: English
uk: Англійська

en: Style
uk: Стиль

en: Standard
uk: Стандарт

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Yandex
uk: Яндекс

en: Auto
uk: Авто

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Turkish
uk: Турецька

en: Popup settings
uk: Налаштування спливного вікна

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Tatar
uk: Татарська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Dark
uk: Темний

en: Counters
uk: Лічильники

en: Popup title
uk: Заголовок спливного вікна

en: User's language
uk: Мова користувача

en: Belorussian
uk: Білоруська

en: Yandex.Share
uk: Яндекс.Поділитися

en: Administer Yandex.Share
uk: Адміністрування Яндекс.Поділитися

en: Perform administration tasks for Yandex.Share module.
uk: Виконання адміністративних задач для модуля Яндекс.Поділитися

en: Show link for copy
uk: Показувати посилання для копіювання

en: Show code for blog
uk: Показувати код для блоґу

en: Popup direction
uk: Напрямок спливного вікна

en: Popup services
uk: Служби в спливному вікні

en: Provides Yandex.Share button which allows your visitors to place a link to the page of your site in social networks or blogs.
uk: Створює кнопку Яндекс.Поділитися, котра дозволяє відвідувачам одним клацанням розміщувати посилання на сторінку вашого сайту в соціальних мережах чи блоґах.

en: Block border
uk: Рамка блоку

en: Underline block link
uk: Підкреслювати посилання блоку

en: Pass site logo as image to share
uk: Передавати як картинку логотип сайту

en: Block services
uk: Служби в блоці

en: Dark theme
uk: Темна тема

en: Counters theme
uk: Тема з лічильниками

en: Popup settings are ignored if you are using Counters theme.
uk: Налаштування спливного вікна ігноруються, якщо використовується тема з лічильниками.

en: Yandex.Share block title
uk: Заголовок блоку Яндекс.Поділитися

en: Title of the Yandex.Share block.
uk: Заголовок для блоку Яндекс.Поділитися

en: Yandex.Share popup title
uk: Заголовок спливного вікна Яндекс.Поділитися

en: Title of the Yandex.Share popup.
uk: Заголовок для спливного вікна Яндекс.Поділитися.

en: Configure Yandex.Share widget.
uk: Конфігурувати віджет Яндекс.Поділитися.

en: Add Yandex.Share icon to the link
uk: Додати іконку Яндекс.Поділитися до посилання

en: Choose services to show in block.
uk: Оберіть служби, що показуватимуться в блоці.

en: Yandex.Share widget.
uk: Віджет Яндекс.Поділитися.

en: Initialization type
uk: Тип ініціалізації

en: Some configuration parameters are not supported by "Automatic" initialization type.
uk: Деякі параметри конфігурації не підтримуються типом ініціалізації "Автоматично"

en: Choose image field to use as image to share.
uk: Оберіть поле, зображення з якого буде використовуватися для поширення.

en: Image field to share: @field
uk: Поле зображення для поширення: @field
