Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to de translation catalogue (35 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Language
de: Sprache

en: Block title
de: Blocktitel

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Update
de: Aktualisieren

en: Original image
de: Originalbild

en: Up
de: Nach oben

en: Down
de: Nach unten

en: English
de: Englisch

en: Style
de: Darstellung

en: Automatic
de: Automatisch

en: Auto
de: Automatisch

en: Romanian
de: Rumänisch

en: Russian
de: Russisch

en: Turkish
de: Türkisch

en: Popup settings
de: Popup-Einstellungen

en: Azerbaijani
de: Azerbaijan

en: Armenian
de: Armenisch

en: Georgian
de: Georgisch

en: Kazakh
de: Kasachisch

en: Tatar
de: Tatarisch

en: Ukrainian
de: Ukrainisch

en: Image field
de: Bildfeld

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Format settings:
de: Formateinstellungen:

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Dark
de: Dunkel

en: Popup title
de: Popup-Titel
