Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Original image
et: Algne pilt

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: English
et: Inglise keel

en: Style
et: Stiil

en: Standard
et: Standardne

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Azerbaijani
et: Azerbaidžaani keel

en: Armenian
et: Armeenia keel

en: Georgian
et: Gruusia keel

en: Kazakh
et: Kasahhi keel

en: Tatar
et: Tatari keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Image field
et: Pildi väli

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
