Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: English
ps: انګرېزي

en: Style
ps: ډول

en: Standard
ps: معياري

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Azerbaijani
ps: آزربايجانی

en: Armenian
ps: ارمانیایی

en: Kazakh
ps: قزاق

en: Ukrainian
ps: اوکرانی
