Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to pt translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Block title
pt: Título do bloco

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Default
pt: Padrão

en: Update
pt: Atualizar

en: Original image
pt: Imagem original

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Abaixo

en: English
pt: Inglês

en: Style
pt: Estilo

en: Standard
pt: Padrão

en: Automatic
pt: Automático

en: Romanian
pt: Romeno

en: Russian
pt: Russo

en: Turkish
pt: Turco

en: Popup settings
pt: Configurações de Popup

en: Azerbaijani
pt: Azerbaijano

en: Armenian
pt: Armênio

en: Georgian
pt: Georgiano

en: Kazakh
pt: Cazaque

en: Tatar
pt: Tártaro

en: Ukrainian
pt: Ucraniano

en: Image field
pt: Campo de imagem

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Format settings:
pt: Configurações de formatação:

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Dark
pt: Escuro

en: Popup title
pt: Título do Popup
