Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte
