Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: English
sk: Angličtina

en: Style
sk: Štýl

en: Standard
sk: Štandardná

en: Automatic
sk: Automatický

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Azerbaijani
sk: Azerbajdžančina

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Georgian
sk: Gruzínčina

en: Kazakh
sk: Kazaština

en: Tatar
sk: Tatárčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
