Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Original image
sv: Originalbild

en: Up
sv: Upp

en: Down
sv: Ned

en: English
sv: Engelska

en: Style
sv: Stil

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Azerbaijani
sv: Azerbajdzjanska

en: Armenian
sv: Armeniska

en: Georgian
sv: Georgiska

en: Kazakh
sv: Kazakiska

en: Tatar
sv: Tatariska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: Image field
sv: Bildfält

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Format settings:
sv: Inställningar för format:

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Dark
sv: Mörkt
