Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: English
af: Engels

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Turkish
af: Turks

en: Azerbaijani
af: Azerbaijanees

en: Armenian
af: Armenies

en: Georgian
af: Georgiaans

en: Kazakh
af: Kazakhies

en: Ukrainian
af: Ukrainees
