Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: English
ast: Inglés

en: Standard
ast: Estándar
