Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Up
bo: གོང་དུ

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Format settings:
bo: རྣམ་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
