Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Original image
ca: Imatge original

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: English
ca: Anglès

en: Style
ca: Estil

en: Standard
ca: Estàndard

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Turkish
ca: Turc

en: Azerbaijani
ca: Àzeri

en: Armenian
ca: Armeni

en: Georgian
ca: Georgià

en: Tatar
ca: Tàrtar

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Format settings:
ca: Paràmetres del format:

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Dark
ca: Fosc
