Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Up
hy: Վերև

en: English
hy: Անգլերեն

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Azerbaijani
hy: Ադրբեջաներեն

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Georgian
hy: Վրացերեն

en: Kazakh
hy: Կազախերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
