Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Block title
id: Judul blok

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Perbarui

en: Original image
id: Gambar asli

en: Up
id: Ke atas

en: Down
id: Ke bawah

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Style
id: Gaya

en: Standard
id: Standar

en: Automatic
id: Otomatis

en: Image field
id: Field gambar

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Format settings:
id: Pengaturan format:

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
