Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Default
it: Predefinito

en: Update
it: Aggiorna

en: Original image
it: Immagine originale

en: Up
it: Su

en: Down
it: Giù

en: English
it: Inglese

en: Style
it: Stile

en: Automatic
it: Automatico

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Turkish
it: Turco

en: Azerbaijani
it: Azero

en: Armenian
it: Armeno

en: Georgian
it: Georgiano

en: Ukrainian
it: Ucraino

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Format settings:
it: Impostazioni formato:

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Dark
it: Scuro
