Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Up
ja: 上へ

en: Down
ja: 下へ

en: English
ja: 英語

en: Style
ja: スタイル

en: Standard
ja: 標準

en: Automatic
ja: 自動

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: Azerbaijani
ja: アゼルバイジャン語

en: Armenian
ja: アルメニア語

en: Georgian
ja: グルジア語

en: Kazakh
ja: カザフ語

en: Tatar
ja: タタール語

en: Ukrainian
ja: ウクライナ語

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Format settings:
ja: フォーマットのセッティング。

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
