Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Azerbaijani
ku: ئازەربایجانی

en: Armenian
ku: ئەرمەنی

en: Georgian
ku: جۆرجی

en: Kazakh
ku: کازاخی

en: Tatar
ku: تەتەری

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
