Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: English
mg: Anglisy
