Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: English
nl: Engels

en: Style
nl: Stijl

en: Standard
nl: Standaard

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Auto
nl: Automatisch

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Turkish
nl: Turks

en: Azerbaijani
nl: Azeri

en: Armenian
nl: Armeens

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Kazakh
nl: Kazachstaans

en: Tatar
nl: Tataars

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Dark
nl: Donker
