Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
