Yandex.Share (7.x-2.0-rc8) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: English
ur: انگریزی

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Turkish
ur: تُرک

en: Azerbaijani
ur: آذربائیجانی

en: Armenian
ur: آرمینیائی

en: Georgian
ur: جارجیائی

en: Kazakh
ur: قازق

en: Tatar
ur: تاتار

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی
