Yandex.Share (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: English
be: Ангельская

en: Standard
be: Стандарт

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Azerbaijani
be: Азербайджанская

en: Armenian
be: Армянская

en: Georgian
be: Грузінская

en: Kazakh
be: Казахская

en: Tatar
be: Татарская

en: Ukrainian
be: Украінская

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Format settings:
be: Наладкі фармата:

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Dark
be: Цёмная
