Yandex.Share (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: English
eo: Angla

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Turkish
eo: Turka

en: Azerbaijani
eo: Azerbajĝana

en: Armenian
eo: Armena

en: Georgian
eo: Kartvela

en: Kazakh
eo: Kazaĥa

en: Tatar
eo: Tatara

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Image style
eo: Bilda stilo
