Yandex.Share (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Up
fa: بالا

en: Down
fa: پایین

en: English
fa: انگلیسی

en: Style
fa: سبک

en: Standard
fa: استاندارد

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Azerbaijani
fa: آذربایجانی

en: Armenian
fa: ارمنی

en: Georgian
fa: گرجی

en: Kazakh
fa: قزاقی

en: Tatar
fa: تاتاری

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Image field
fa: فیلد تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Format settings:
fa: تنظیمات فرمت:

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Dark
fa: تاریک
