Yandex.Share (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Block title
fil: Pamagat ng tipak

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: English
fil: Ingles

en: Standard
fil: Karaniwan
