Yandex.Share (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Up
gl: Arriba

en: English
gl: Inglés

en: Style
gl: Estilo

en: Standard
gl: Estándar

en: Automatic
gl: Automático

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Turkish
gl: Turco

en: Azerbaijani
gl: Azerbaianés

en: Armenian
gl: Armenio

en: Georgian
gl: Xeorxiano

en: Kazakh
gl: Kazaxio

en: Tatar
gl: Tártaro

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Format settings:
gl: Opcións de formato:

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Dark
gl: Escuro
