Yandex.Share (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje

en: English
hr: Engleski

en: Style
hr: Stil

en: Standard
hr: Standardno

en: Automatic
hr: Automatski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Turkish
hr: Turski

en: Azerbaijani
hr: Azerbejdžanski

en: Armenian
hr: Armenski

en: Georgian
hr: Gruzijski

en: Kazakh
hr: Kozački

en: Tatar
hr: Tatarski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Format settings:
hr: Postavke oblika:

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
