Yandex.Share (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður

en: English
is: Enska

en: Style
is: Stíll

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Armenian
is: Armenska

en: Georgian
is: Georgíska

en: Ukrainian
is: Úkraníska
