Yandex.Share (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Up
jv: Munggah

en: Down
jv: Mudhun

en: English
jv: Basa Inggris

en: Standard
jv: Standar

en: Russian
jv: Russia

en: Kazakh
jv: Kazakhstan

en: Image field
jv: Field gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Format settings:
jv: Setèlan format:

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
