Yandex.Share (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Up
lv: Augoša

en: Down
lv: Dilstoša

en: English
lv: Angļu

en: Style
lv: Stils

en: Standard
lv: Standarta

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Turkish
lv: Turku

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: Kazakh
lv: Kazaku

en: Tatar
lv: Tatāru

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
