Yandex.Share (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Romanian
ml: റൊമാനിയന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Azerbaijani
ml: അസര്‍ബൈജാനി

en: Armenian
ml: അര്‍മീനിയന്‍

en: Georgian
ml: ജോര്‍ജിയന്‍

en: Kazakh
ml: കസാഖ്

en: Tatar
ml: ടാട്ടാര്‍

en: Ukrainian
ml: ഉക്രേനിയന്‍
