Yandex.Share (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Original image
oc: Imatge original

en: Up
oc: Naut

en: Down
oc: Bas

en: English
oc: Anglés

en: Style
oc: Estil

en: Standard
oc: Estandard

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Turkish
oc: Turc

en: Azerbaijani
oc: Azerbaitjanés

en: Armenian
oc: Armèni

en: Kazakh
oc: Kazac

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Format settings:
oc: Paramètres del format :

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
