Yandex.Share (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
