Yandex.Share (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Up
vi: Lên

en: Down
vi: Xuống

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Automatic
vi: Tự động

en: Auto
vi: Tự động

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Format settings:
vi: Thiết lập định dạng:

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Dark
vi: Sẫm màu
