Yandex.Share (7.x-2.0-rc7) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: English
mr: इंग्लीश

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Armenian
mr: आर्मीनियन

en: Georgian
mr: जॉर्जियन

en: Kazakh
mr: कॅज़ॅक

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन
