Year field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Year
ca: Any

en: Fields
ca: Camps

en: Now
ca: Ara

en: The Strtotime default value is invalid.
ca: El valor per defecte de Strtotime no és vàlid.

en: Relative
ca: Relatiu

en: Start year
ca: Any d'inici

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: Relative default value
ca: Valor relatiu predeterminat

en: Default date
ca: Data predeterminada

en: No default value
ca: Sense valor predeterminat
