Year field (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Default
da: Standard

en: Year
da: År

en: Fields
da: Felter

en: Now
da: Nu

en: The Strtotime default value is invalid.
da: Strtotime standardværdien er ugyldig.

en: Relative
da: Relativ

en: Start year
da: Start år

en: End year
da: Slut år

en: Default values
da: Standardværdier

en: Relative default value
da: Relativ standardværdi

en: Default date
da: Standarddato

en: No default value
da: Ingen standardværdi
