Year field (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Year
eu: Urtea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Now
eu: Orain

en: The Strtotime default value is invalid.
eu: Strtotime-aren balio lehenetsiak ez du balio.

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak

en: Default date
eu: Data lehenetsia

en: No default value
eu: Ez dago lehenetsitako datik
