Year field (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Year
fa: سال

en: Fields
fa: فیلدها

en: Now
fa: اکنون

en: Relative
fa: نسبی

en: Start year
fa: سال شروع

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض

en: Default date
fa: تاریخ پیش‌فرض

en: No default value
fa: بدون مقدار پیش‌فرض
