Year field (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Year
gu: વર્ષ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો

en: Default date
gu: મૂળભૂત તારીખ
