Year field (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Year
he: שנה

en: Fields
he: שדות

en: Now
he: עכשיו

en: The Strtotime default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל Strtotime אינו חוקי.

en: Relative
he: יחסי

en: Start year
he: שנת התחלה

en: End year
he: שנת סיום

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: Relative default value
he: ערך ברירת מחדל יחסי

en: Default date
he: תאריך ברירת המחדל
