Year field (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Year
vi: Năm

en: Fields
vi: Các trường

en: Now
vi: Bây giờ

en: Relative
vi: Liên quan

en: Start year
vi: Năm bắt đầu

en: End year
vi: Năm kết thúc
