Year field (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Year
be: Год

en: Fields
be: Палі

en: Now
be: Зараз

en: The Strtotime default value is invalid.
be: Прадвызначанае значэнне Strtotime направільнае.

en: Relative
be: Адносны

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні

en: Relative default value
be: Адноснае прадвызначанае значэнне

en: Default date
be: Прадвызначаная дата

en: No default value
be: Няма прадвызначанага значэння

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
be: Апісаць час са спасылкай на бягучы дзень, як '+90 дзён' (90 дзён са дня стварэння поля) ці '+1 субота' (наступная субота). Каб даведацца больш дэталяў, глядзіце !strtotime.
