Year field (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Fields
cy: Meysydd

en: Now
cy: Nawr

en: The Strtotime default value is invalid.
cy: Mae'r gwerth rhagosod Strtotime yn anilys.

en: Relative
cy: Cymharol

en: Start year
cy: Y flwyddyn ddechreuol

en: End year
cy: Blwyddyn diweddu
