Year field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Year
el: Έτος

en: Fields
el: Πεδία

en: Now
el: Τώρα

en: Start year
el: Έτος έναρξης

en: End year
el: Έτος τέλους

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές

en: Default date
el: Προκαθορισμένη ημερομηνία
