Year field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Year
et: Aasta

en: Fields
et: Väljad

en: Now
et: Praegu

en: Relative
et: Suhteline

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Relative default value
et: Suhteline vaikeväärtus

en: Default date
et: Vaikimisi kuupäev
