Year field (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Year
gl: Ano

en: Fields
gl: Campos

en: Now
gl: Agora

en: The Strtotime default value is invalid.
gl: O valor predefinido strtotime non é valido.

en: Relative
gl: Relativo

en: Default values
gl: Valores predeterminados
